Продаж - Земельна ділянка 11000 m² на Криті

Греція Крит Префектура Ханья
735 000 €
66 €/m²
Property 30343 photo 1
Property 30343 photo 2
Property 30343 photo 3
Property 30343 photo 4
Property 30343 photo 5
  • Код об'єкта 30343
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Площа ділянки 11000 m²
  • Регіон о. Крит
  • Місце Префектура Ханья (Крит)

Деталі

  • Відстань від моря: 3800 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 17 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 11000 кв.м. на острові Крит На території: підведена вода, відведено електрику. Є можливість побудувати 400 кв.м. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на гори, на ліс.

Розташування