300 000 €
1500 €/m²
Property 31084 photo 1
Property 31084 photo 2
Property 31084 photo 3
Property 31084 photo 4

Деталі

  • Рік будівництва: 2003
  • Опалення: дизель
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 36 km

 

Продаж
400 000 € 1142 €/m²
  • Код об'єкта 23685
  • Площа 350 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
420 000 € 2270 €/m²
  • Код об'єкта 4279
  • Площа 185 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
410 000 € 3153 €/m²
  • Код об'єкта 29321
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
370 000 € 3978 €/m²
  • Код об'єкта 18058
  • Площа 93 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
360 000 € 320 000 € 2133 €/m²
  • Код об'єкта 60606
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
310 000 € 3563 €/m²
  • Код об'єкта 65187
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
320 000 € 1777 €/m²
  • Код об'єкта 23914
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
280 000 € 3733 €/m²
  • Код об'єкта 63052
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
420 000 € 1721 €/m²
  • Код об'єкта 30319
  • Площа 244 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
425 000 € 3171 €/m²
  • Код об'єкта 65282
  • Площа 134 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку