Продаж - Земельна ділянка 4000 m² на Криті

Греція Крит Префектура Ханья Вамос Коккіно Хоріо
200 000 € 192 000 €
48 €/m²
Property 32435 photo 1
Property 32435 photo 2
Property 32435 photo 3
Property 32435 photo 4
Property 32435 photo 5
Property 32435 photo 6
Property 32435 photo 7

Деталі

  • Відстань від моря: 1600 m
  • Відст. до найближ. міста: 7 km
  • Відстань до аеропорту: 10 km

Опис

Продається обгороджена земельна ділянка площею 4000 кв.м. на острові КритСкладається поза планом міста. На території: колодязь, підведена вода, відведено електрику. Є можливість побудувати 186 кв.м. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто, на ліс.

Продаж
267 000 € 59 €/m²
  • Код об'єкта 42038
  • Площа 4500 m²
  • Відстань до моря 2700 m
Продаж
280 000 € 200 €/m²
  • Код об'єкта 44635
  • Площа 1400 m²
  • Відстань до моря 2500 m
Продаж
270 000 € 50 €/m²
  • Код об'єкта 46217
  • Площа 5340 m²
  • Відстань до моря 824 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 46788
  • Площа 1451 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
269 000 € 56 €/m²
  • Код об'єкта 49771
  • Площа 4790 m²
  • Відстань до моря 2500 m
Продаж
278 000 € 351 €/m²
  • Код об'єкта 50170
  • Площа 790 m²
  • Відстань до моря 5300 m
Продаж
267 000 € 356 €/m²
  • Код об'єкта 50514
  • Площа 750 m²
  • Відстань до моря 450 m
Продаж
270 000 € 56 €/m²
  • Код об'єкта 50667
  • Площа 4805 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
288 000 € 66 €/m²
  • Код об'єкта 52613
  • Площа 4300 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Код об'єкта 56612
  • Площа 6350 m²
  • Відстань до моря 2000 m

Підписка на розсилку