1 200 000 €
6000 €/m²
Property 32783 photo 1
Property 32783 photo 2
Property 32783 photo 3
Property 32783 photo 4
Property 32783 photo 5
Property 32783 photo 6
Property 32783 photo 7
Property 32783 photo 8
Property 32783 photo 9
Property 32783 photo 10
Property 32783 photo 11
Property 32783 photo 12
Property 32783 photo 13

Деталі

  • Кількість кімнат: 8
  • Опалення: дизель
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 34 km

Послуги

  • Kладовая

Опис

Продається 1-поверхова вілла площею 200 кв.м на острові Крит. Вілла складається з 6 спальних кімнат2 віталень з кухнею, 2 кухонних кімнат, 4 ванних кімнат, 2 кладових. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори.

Розташування