Продаж - Вілла 150 m² в Ая-Напі

Греція Кіпр Фамагуста
540 000 €
3600 €/m²
Property 33796 photo 1
Property 33796 photo 2
Property 33796 photo 3
Property 33796 photo 4
Property 33796 photo 5
Property 33796 photo 6
Property 33796 photo 7
Property 33796 photo 8
Property 33796 photo 9
  • Код об'єкта 33796
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 150 m²
  • Площа ділянки 400 m²
  • Регіон Агія Напа
  • Місце Фамагуста (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 200 m
  • Відстань до аеропорту: 35 km

Послуги

  • Kладовая

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 150 кв.м в Ая-Напі. Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Другий поверх складається з 2 спальних кімнаткімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься сад.

Розташування