Продаж - Земельна ділянка 4040 m² на Криті

Греція Крит Префектура Ретімно Лампі Агіос Павлос
200 000 € 180 000 €
44 €/m²
Property 34419 photo 1
Property 34419 photo 2
Property 34419 photo 3
Property 34419 photo 4
Property 34419 photo 5
Property 34419 photo 6
Property 34419 photo 7
Property 34419 photo 8
Property 34419 photo 9
Property 34419 photo 10

Деталі

  • Відстань від моря: 150 m
  • Відст. до найближ. міста: 7,5 km
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 4040 кв.м. на острові КритСкладається поза планом міста. На території: підведена вода, відведено електрику. Є можливість побудувати 201 кв.м. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море.

Продаж
270 000 € 50 €/m²
  • Код об'єкта 46217
  • Площа 5340 m²
  • Відстань до моря 824 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 46788
  • Площа 1451 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
269 000 € 56 €/m²
  • Код об'єкта 49771
  • Площа 4790 m²
  • Відстань до моря 2500 m
Продаж
278 000 € 351 €/m²
  • Код об'єкта 50170
  • Площа 790 m²
  • Відстань до моря 5300 m
Продаж
267 000 € 356 €/m²
  • Код об'єкта 50514
  • Площа 750 m²
  • Відстань до моря 450 m
Продаж
270 000 € 56 €/m²
  • Код об'єкта 50667
  • Площа 4805 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
288 000 € 66 €/m²
  • Код об'єкта 52613
  • Площа 4300 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Код об'єкта 56612
  • Площа 6350 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
299 000 € 4 €/m²
  • Код об'єкта 63201
  • Площа 70000 m²
  • Відстань до моря 3300 m
Продаж
267 000 € 517 €/m²
  • Код об'єкта 64828
  • Площа 516 m²
  • Відстань до моря 300 m

Підписка на розсилку