Property 35506 photo 1
Property 35506 photo 2
Property 35506 photo 3
Property 35506 photo 4

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 4
  • Умова: На стадії будівництва
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 144 km

Опис

Продається на стадії будівництва. 2-поверховий котедж площею 130 кв.м в Аттиці. Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, кімнати. Другий поверх складається з 2 спальних кімнаткімнати. Нерухомість продається з меблями. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори, на місто.

Також продається вілла 162 кв.м із приватною ділянкою 1.894 кв.м - за ціною 620.000 євро.

Комплекс розташований в унікальному місці, на острові Спетсес.

Продаж
350 000 € 1400 €/m²
  • Код об'єкта 12558
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
425 000 € 3171 €/m²
  • Код об'єкта 65282
  • Площа 134 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
400 000 € 1142 €/m²
  • Код об'єкта 23685
  • Площа 350 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
380 000 € 1583 €/m²
  • Код об'єкта 62375
  • Площа 240 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
400 000 € 3076 €/m²
  • Код об'єкта 24990
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
360 000 € 1200 €/m²
  • Код об'єкта 24057
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
370 000 € 1233 €/m²
  • Код об'єкта 23753
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
420 000 € 1721 €/m²
  • Код об'єкта 30319
  • Площа 244 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
400 000 € 2631 €/m²
  • Код об'єкта 22432
  • Площа 152 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
300 000 € 1304 €/m²
  • Код об'єкта 26714
  • Площа 230 m²
  • Кількість кімнат 6

Підписка на розсилку