Property 35507 photo 1
Property 35507 photo 2
Property 35507 photo 3
Property 35507 photo 4

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 4
  • Умова: На стадії будівництва
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 144 km

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається на стадії будівництва. 2-поверховий котедж площею 125 кв.м в Аттиці. Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, кімнати. Другий поверх складається з 2 спальних кімнаткімнати. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто.

Також продається вілла 108 кв.м із приватним ділянкою 567 кв.м - за ціною 330.000 євро.

Комплекс розташований в унікальному місці, на острові Спетсес.

Продаж
380 000 € 4871 €/m²
  • Код об'єкта 64787
  • Площа 78 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
450 000 € 2571 €/m²
  • Код об'єкта 43860
  • Площа 175 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
530 000 € 4076 €/m²
  • Код об'єкта 29751
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
500 000 € 2272 €/m²
  • Код об'єкта 60133
  • Площа 220 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
380 000 € 1583 €/m²
  • Код об'єкта 62375
  • Площа 240 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
425 000 € 3171 €/m²
  • Код об'єкта 65282
  • Площа 134 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
460 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 26999
  • Площа 230 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
530 000 € 1827 €/m²
  • Код об'єкта 14276
  • Площа 290 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
370 000 € 330 000 € 2946 €/m²
  • Код об'єкта 37730
  • Площа 112 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
520 000 € 1890 €/m²
  • Код об'єкта 41223
  • Площа 275 m²
  • Кількість кімнат 8

Підписка на розсилку