Продаж - Комерційна нерухомість 35 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Центр Афіни - Центр - Центр
110 000 €
3143 €/m²
Property 37877 photo 1
Property 37877 photo 2
Property 37877 photo 3
Property 37877 photo 4
Property 37877 photo 5

Деталі

  • Рік будівництва: 1960
  • Рік реновації: 2017
  • Опалення: газ
  • Відстань від моря: 7000 m
  • Відстань до аеропорту: 42 km

Послуги

  • Ліфт
  • Kладовая

Опис

Продається комерційна нерухомість площею 35 кв.м в Афінах. Комерційна нерухомість розташований на 1 рівнях. У об'єкта передбачені опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт.

Розташування