Продаж - Комерційна нерухомість 330 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Центр Афіни - Центр - Центр
250 000 € 230 000 €
697 €/m²
Property 38855 photo 1
Property 38855 photo 2
Property 38855 photo 3
Property 38855 photo 4
Property 38855 photo 5
Property 38855 photo 6
Property 38855 photo 7
Property 38855 photo 8

Деталі

  • Рік будівництва: 1993
  • Відстань від моря: 2700 m
  • Відстань до аеропорту: 40 km

Опис

Продається комерційна нерухомість площею 330 кв.м в Афінах. Комерційна нерухомість розташований на 0 рівнях. Нерухомість продається з меблями.

Розташування