Продаж - Таунхаус 146 m² в передмісті Салонік

Греція Салоніки Салоніки - Передмістя Мікро Трилофо
200 000 €
1370 €/m²
Property 38879 photo 1
Property 38879 photo 2
Property 38879 photo 3
Property 38879 photo 4
Property 38879 photo 5
Property 38879 photo 6
Property 38879 photo 7
Property 38879 photo 8
Property 38879 photo 9

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 1995
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: дизель
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 5000 m
  • Відст. до найближ. міста: 2 km
  • Відстань до аеропорту: 9 km

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається таунхаус площею 146 кв.м в передмісті міста Салоніки.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, одного санвузла. Другий поверх складається з 2 спальних кімнаткімнати. У об'єкта передбачені опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на місто.

Розташування