Продаж - Земельна ділянка 5423 m² на Криті

Греція Крит Префектура Ласіті Агіос Ніколаос Ваті
267 000 €
49 €/m²
Property 41185 photo 1
Property 41185 photo 2
Property 41185 photo 3

Деталі

  • Відстань від моря: 900 m
  • Відст. до найближ. міста: 4 km
  • Відстань до аеропорту: 35 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 5423 кв.м. на острові КритСкладається поза планом міста. На території: підведена вода, відведено електрику. Є можливість побудувати 228 кв.м. Об'єкт пропонує красивий вид на гори.

Продаж
270 000 € 56 €/m²
  • Код об'єкта 50667
  • Площа 4805 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
342 000 € 249 €/m²
  • Код об'єкта 52320
  • Площа 1372 m²
  • Відстань до моря 450 m
Продаж
288 000 € 66 €/m²
  • Код об'єкта 52613
  • Площа 4300 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
330 000 € 202 €/m²
  • Код об'єкта 54425
  • Площа 1630 m²
  • Відстань до моря 179 m
Продаж
309 000 € 147 €/m²
  • Код об'єкта 56430
  • Площа 2100 m²
  • Відстань до моря 350 m
Продаж
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Код об'єкта 56612
  • Площа 6350 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
320 000 € 32 €/m²
  • Код об'єкта 59200
  • Площа 10000 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
320 000 € 508 €/m²
  • Код об'єкта 61232
  • Площа 629 m²
  • Відстань до моря 40 m
Продаж
340 000 € 41 €/m²
  • Код об'єкта 62863
  • Площа 8146 m²
  • Відстань до моря 4600 m

Підписка на розсилку