Продаж - Квартира 146 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
680 000 € 578 000 €
3959 €/m²
Property 41699 photo 1
Property 41699 photo 2
  • Код об'єкта 41699
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 146 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Рік будівництва: 2020
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: інший
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 1500 m
  • Відстань до аеропорту: 65 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Kладовая

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 146 кв.м В ЛимассолеКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, однієї душової кімнати, одного санвузла, однієї комори. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Розташування