Продаж - Квартира 129 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Північ Іракліо
255 000 €
1977 €/m²
Property 41779 photo 1
Property 41779 photo 2
Property 41779 photo 3
Property 41779 photo 4
Property 41779 photo 5
Property 41779 photo 6
Property 41779 photo 7
Property 41779 photo 8
Property 41779 photo 9
Property 41779 photo 10
Property 41779 photo 11
Property 41779 photo 12

Деталі

  • Рік будівництва: 1985
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: дизель
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 20000 m
  • Відстань до аеропорту: 29 km

Послуги

  • Ліфт
  • Камі́н

Опис

Продається Kвартира площею 129 кв.м в АфінахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт.

Розташування