Продаж - Вілла 500 m² В Ларнаке

Греція Кіпр Ларнака
1 000 000 €
2000 €/m²
Property 42080 photo 1
Property 42080 photo 2
Property 42080 photo 3
Property 42080 photo 4
Property 42080 photo 5
Property 42080 photo 6
Property 42080 photo 7
Property 42080 photo 8
Property 42080 photo 9
Property 42080 photo 10
Property 42080 photo 11
Property 42080 photo 12
Property 42080 photo 13
Property 42080 photo 14
Property 42080 photo 15
Property 42080 photo 16
Property 42080 photo 17
Property 42080 photo 18
Property 42080 photo 19
Property 42080 photo 20
Property 42080 photo 21
Property 42080 photo 22
  • Код об'єкта 42080
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 500 m²
  • Площа ділянки 8690 m²
  • Регіон Ларнака
  • Місце Ларнака (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2005
  • Кількість кімнат: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • Відстань від моря: 24000 m
  • Відстань до аеропорту: 23 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Камі́н
  • Kладовая
  • Гараж

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 500 кв.м В Ларнаке. Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, кімнати, 2 санвузлів. Другий поверх складається з 2 спальних кімнат2 ванних кімнат. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад, гараж. На території розташований басейн особистого користування.

Продаж
1 100 000 € 3666 €/m²
  • Код об'єкта 23126
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
975 000 € 659 000 € 4018 €/m²
  • Код об'єкта 32453
  • Площа 164 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 300 000 € 6190 €/m²
  • Код об'єкта 43709
  • Площа 210 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
890 000 € 3708 €/m²
  • Код об'єкта 45570
  • Площа 240 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
1 450 000 € 7837 €/m²
  • Код об'єкта 44081
  • Площа 185 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
979 200 €
  • Код об'єкта 37211
  • Площа 0 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 300 000 € 4561 €/m²
  • Код об'єкта 37417
  • Площа 285 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
1 200 000 € 3428 €/m²
  • Код об'єкта 45194
  • Площа 350 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
900 000 € 3913 €/m²
  • Код об'єкта 36764
  • Площа 230 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
970 000 € 5449 €/m²
  • Код об'єкта 26309
  • Площа 178 m²
  • Кількість кімнат 5

Підписка на розсилку