Продаж - Квартира В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
708 000 €
Property 42422 photo 1
Property 42422 photo 2
Property 42422 photo 3
Property 42422 photo 4
Property 42422 photo 5
  • Код об'єкта 42422
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2021
  • Умова: На стадії будівництва
  • Відстань від моря: 300 m
  • Відстань до аеропорту: 65 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Kладовая

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 0 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. У розпорядженні власників - загальний басейн на території. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на місто.

Продаж
611 000 € 3338 €/m²
  • Код об'єкта 41448
  • Площа 183 m²
  • Відстань до моря 650 m
Продаж
1 031 000 € 6403 €/m²
  • Код об'єкта 42230
  • Площа 161 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
650 000 € 3714 €/m²
  • Код об'єкта 42405
  • Площа 175 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 020 000 € 8500 €/m²
  • Код об'єкта 51528
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
974 000 € 5975 €/m²
  • Код об'єкта 46932
  • Площа 163 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
700 000 € 3804 €/m²
  • Код об'єкта 51967
  • Площа 184 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
690 000 € 4539 €/m²
  • Код об'єкта 55978
  • Площа 152 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
860 000 € 4455 €/m²
  • Код об'єкта 52089
  • Площа 193 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
745 000 € 3801 €/m²
  • Код об'єкта 42023
  • Площа 196 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
851 000 € 6211 €/m²
  • Код об'єкта 44118
  • Площа 137 m²
  • Відстань до моря 200 m

Підписка на розсилку