305 000 €
3910 €/m²
Property 42738 photo 1
Property 42738 photo 2
Property 42738 photo 3
Property 42738 photo 4
Property 42738 photo 5

Деталі

  • Рік реновації: 2020
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: дизель
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 14000 m
  • Відстань до аеропорту: 3 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Kладовая

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 78 кв.м в АфінахКвартира розташована на сьомому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує красивий вид на гори, на місто.

Розташування