Продаж - Вілла 500 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
2 000 000 €
4000 €/m²
Property 43890 photo 1
Property 43890 photo 2
Property 43890 photo 3
Property 43890 photo 4
Property 43890 photo 5
Property 43890 photo 6
Property 43890 photo 7
Property 43890 photo 8
Property 43890 photo 9
Property 43890 photo 10
Property 43890 photo 11
Property 43890 photo 12
  • Код об'єкта 43890
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 500 m²
  • Площа ділянки 600 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2017
  • Відстань від моря: 600 m
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Kладовая
  • Гараж

Опис

Продається вілла площею 500 кв.м В Лимассоле. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад, гараж. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на гори.

Продаж
2 400 000 € 5333 €/m²
  • Код об'єкта 30578
  • Площа 450 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
2 900 000 € 4414 €/m²
  • Код об'єкта 31220
  • Площа 657 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
2 250 000 € 1 650 000 € 3666 €/m²
  • Код об'єкта 31572
  • Площа 450 m²
  • Відстань до моря 5600 m
Продаж
2 490 000 € 4527 €/m²
  • Код об'єкта 31798
  • Площа 550 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
2 000 000 € 4255 €/m²
  • Код об'єкта 32895
  • Площа 470 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
2 400 000 € 3809 €/m²
  • Код об'єкта 33038
  • Площа 630 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
2 200 000 € 4888 €/m²
  • Код об'єкта 33493
  • Площа 450 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
2 929 780 € 4717 €/m²
  • Код об'єкта 34221
  • Площа 621 m²
  • Відстань до моря 2500 m
Продаж
2 700 000 € 8598 €/m²
  • Код об'єкта 35366
  • Площа 314 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
2 000 000 € 5555 €/m²
  • Код об'єкта 36409
  • Площа 360 m²
  • Кількість кімнат 5

Підписка на розсилку