Продаж - Земельна ділянка 14144 m² на Криті

Греція Крит Префектура Ласіті Неаполі Мілатос
120 000 €
8 €/m²
Property 44190 photo 1
Property 44190 photo 2
Property 44190 photo 3

Деталі

  • Відстань від моря: 500 m
  • Відст. до найближ. міста: 2 km
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 14144 кв.м. на острові КритСкладається поза планом міста. Є можливість побудувати 200 кв.м. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Продаж
110 000 € 74 €/m²
  • Код об'єкта 16416
  • Площа 1471 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
120 000 € 65 000 € 15 €/m²
  • Код об'єкта 16530
  • Площа 4328 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
107 000 € 26 €/m²
  • Код об'єкта 23115
  • Площа 4070 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
171 000 € 16 €/m²
  • Код об'єкта 23656
  • Площа 10270 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
160 000 € 55 €/m²
  • Код об'єкта 23673
  • Площа 2864 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
160 000 € 320 €/m²
  • Код об'єкта 23900
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
120 000 € 27 €/m²
  • Код об'єкта 25272
  • Площа 4300 m²
  • Відстань до моря 1600 m
Продаж
130 000 € 118 000 € 19 €/m²
  • Код об'єкта 25405
  • Площа 6000 m²
  • Відстань до моря 7300 m
Продаж
150 000 € 140 000 € 254 €/m²
  • Код об'єкта 26693
  • Площа 550 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
160 000 € 457 €/m²
  • Код об'єкта 26890
  • Площа 350 m²
  • Відстань до моря 1000 m

Підписка на розсилку