Продаж - Вілла 184 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос Пегея
430 000 €
2337 €/m²
Property 44802 photo 1
Property 44802 photo 2
Property 44802 photo 3
Property 44802 photo 4
Property 44802 photo 5
Property 44802 photo 6
Property 44802 photo 7
  • Код об'єкта 44802
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 184 m²
  • Площа ділянки 720 m²
  • Регіон Пафос
  • Місце Кіпр (Кіпр) | Пегея (Пафос)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 4
  • Умова: На стадії будівництва
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 2800 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Паркінг
  • Kладовая
  • Курортна нерухомість

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 184 кв.м В Пафосе. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, одного санвузла, однієї комори. Другий поверх складається з 3 спальних кімнаткімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, зона барбекю. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Розташування