Продаж - Квартира В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
1 800 000 €
Property 44956 photo 1
Property 44956 photo 2
Property 44956 photo 3
Property 44956 photo 4
Property 44956 photo 5
Property 44956 photo 6
Property 44956 photo 7
Property 44956 photo 8
Property 44956 photo 9
Property 44956 photo 10
Property 44956 photo 11
  • Код об'єкта 44956
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 3

Деталі

  • Кількість кімнат: 3
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Kладовая

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 0 кв.м В ЛимассолеКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, однієї душової кімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування. У розпорядженні власників - загальний басейн на території. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на ліс.

Продаж
1 600 000 € 15238 €/m²
  • Код об'єкта 29395
  • Площа 105 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 850 000 € 14919 €/m²
  • Код об'єкта 41336
  • Площа 124 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
1 485 000 € 12801 €/m²
  • Код об'єкта 41283
  • Площа 116 m²
  • Відстань до моря 300 m
Продаж
1 960 000 € 14202 €/m²
  • Код об'єкта 41328
  • Площа 138 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 100 000 € 1 900 000 € 8016 €/m²
  • Код об'єкта 24901
  • Площа 237 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
2 300 000 € 13772 €/m²
  • Код об'єкта 41322
  • Площа 167 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 370 000 € 17173 €/m²
  • Код об'єкта 41358
  • Площа 138 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 150 000 € 17916 €/m²
  • Код об'єкта 41363
  • Площа 120 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 450 000 € 2 000 000 € 13157 €/m²
  • Код об'єкта 44730
  • Площа 152 m²
  • Відстань до моря 40 m
Продаж
1 700 000 € 6028 €/m²
  • Код об'єкта 52044
  • Площа 282 m²
  • Кількість кімнат 6

Підписка на розсилку