Продаж - Вілла 403 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
1 854 723 €
4602 €/m²
Property 45529 photo 1
Property 45529 photo 2
Property 45529 photo 3
Property 45529 photo 4
Property 45529 photo 5
  • Код об'єкта 45529
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 403 m²
  • Площа ділянки 855 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 6

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Кількість кімнат: 6
  • Умова: На стадії будівництва
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Kладовая
  • Подвійне скління
  • Розкішний будинок (Люкс)

Опис

Продається 3-поверхова вілла площею 403 кв.м В Лимассоле. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, одного санвузла, однієї комори. Другий поверх складається з 4 спальних кімнаткімнати, 2 душевих кімнат. Третій поверх складається з однієї спальної кімнатиоднієї душової кімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування.