Продаж - Вілла 637 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос
2 500 000 €
3925 €/m²
Property 46022 photo 1
Property 46022 photo 2
Property 46022 photo 3
Property 46022 photo 4
Property 46022 photo 5
Property 46022 photo 6
Property 46022 photo 7
Property 46022 photo 8
Property 46022 photo 9
Property 46022 photo 10
  • Код об'єкта 46022
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 637 m²
  • Площа ділянки 2035 m²
  • Регіон Пафос
  • Місце Пафос (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2022
  • Умова: На стадії будівництва
  • Відстань від моря: 5400 m
  • Відстань до аеропорту: 23 km

Опис

Продається вілла площею 637 кв.м В Пафосе. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, зона барбекю. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування, гараж. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на місто.

Розташування