Property 47206 photo 1
Property 47206 photo 2
Property 47206 photo 3
Property 47206 photo 4
Property 47206 photo 5
Property 47206 photo 6
Property 47206 photo 7
Property 47206 photo 8
Property 47206 photo 9
Property 47206 photo 10
Property 47206 photo 11
Property 47206 photo 12
Property 47206 photo 13
Property 47206 photo 14
Property 47206 photo 15
Property 47206 photo 16

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Кількість кімнат: 5
  • Опалення: дизель
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Відстань від моря: 1800 m
  • Відстань до аеропорту: 62 km

Опис

Продається 3-поверховий котедж площею 240 кв.м на острові Крит. Перший поверх складається з 3 спальних кімнатоднієї кухонної кімнати, 2 ванних кімнат. Другий поверх складається з вітальні з кухнею, одного санвузла, однієї комори. Третій поверх складається з однієї спальної кімнатикімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на місто.

Продаж
208 000 € 1733 €/m²
  • Код об'єкта 51905
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
267 000 € 2427 €/m²
  • Код об'єкта 43070
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
650 000 € 2480 €/m²
  • Код об'єкта 65099
  • Площа 262 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 067 000 € 2845 €/m²
  • Код об'єкта 50139
  • Площа 375 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
50 000 € 625 €/m²
  • Код об'єкта 64861
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
425 000 € 320 000 € 1882 €/m²
  • Код об'єкта 43847
  • Площа 170 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
37 000 € 1156 €/m²
  • Код об'єкта 63005
  • Площа 32 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
406 000 € 160 000 € 3265 €/m²
  • Код об'єкта 62714
  • Площа 49 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
70 000 € 280 €/m²
  • Код об'єкта 41897
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
75 000 € 59 000 € 694 €/m²
  • Код об'єкта 31330
  • Площа 85 m²
  • Відстань до моря 12300 m

Підписка на розсилку