300 000 €
2000 €/m²
Property 4740 photo 1
Property 4740 photo 2
Property 4740 photo 3
Property 4740 photo 4
Property 4740 photo 5
Property 4740 photo 6
Property 4740 photo 7
Property 4740 photo 8
Property 4740 photo 9
Property 4740 photo 10
Property 4740 photo 11
Property 4740 photo 12
Property 4740 photo 13
Property 4740 photo 14

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2011
  • Кількість кімнат: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 5000 m
  • Відстань до аеропорту: 17 km

Послуги

  • Камі́н
  • Гараж

Опис

Продається таунхаус площею 150 кв.м в Аттиці.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. Другий поверх складається з Третій поверх складається з 2 спальних кімнатвітальні, кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься гараж. Об'єкт пропонує красивий вид на гори.

Продаж
390 000 € 370 000 € 2846 €/m²
  • Код об'єкта 8168
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
355 000 € 340 000 € 3655 €/m²
  • Код об'єкта 57564
  • Площа 93 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
260 000 € 2888 €/m²
  • Код об'єкта 63705
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
425 000 € 1475 €/m²
  • Код об'єкта 35101
  • Площа 288 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
350 000 € 2121 €/m²
  • Код об'єкта 10433
  • Площа 165 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
250 000 € 1562 €/m²
  • Код об'єкта 37386
  • Площа 160 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
368 000 € 2044 €/m²
  • Код об'єкта 12966
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
360 000 € 2812 €/m²
  • Код об'єкта 61743
  • Площа 128 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
347 000 € 611 €/m²
  • Код об'єкта 13337
  • Площа 567 m²
  • Кількість кімнат 11
Продаж
375 000 € 2483 €/m²
  • Код об'єкта 54325
  • Площа 151 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку