Продаж - Квартира 87 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
236 000 €
2713 €/m²
Property 48367 photo 1
Property 48367 photo 2
Property 48367 photo 3
Property 48367 photo 4
  • Код об'єкта 48367
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 87 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 3

Деталі

  • Кількість кімнат: 3
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 1500 m
  • Відстань до аеропорту: 50 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Kладовая
  • Подвійне скління
  • Курортна нерухомість

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 87 кв.м В ЛимассолеКвартира розташована на другому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Розташування