Продаж - Квартира 139 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол Меса Гейтонія
Ціна від 400 000 €
2878 €/m²
Property 48944 photo 1
Property 48944 photo 2
Property 48944 photo 3
Property 48944 photo 4
Property 48944 photo 5

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Поверх: 1 поверх
  • Кількість кімнат: 3
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 2500 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Kладовая
  • Подвійне скління

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 139 кв.м В ЛимассолеКвартира розташована на другому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, однієї душової кімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Розташування