Продаж - Квартира 48 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол Агіос Афанасій
335 611 €
6992 €/m²
Property 49736 photo 1
Property 49736 photo 2
Property 49736 photo 3
Property 49736 photo 4
Property 49736 photo 5
Property 49736 photo 6
Property 49736 photo 7
Property 49736 photo 8
Property 49736 photo 9
Property 49736 photo 10
Property 49736 photo 11

Деталі

  • Кількість кімнат: 2
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 4000 m
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Kладовая
  • Подвійне скління
  • Розкішний будинок (Люкс)

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 48 кв.м В ЛимассолеКвартира розташована на другому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, кімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування. У розпорядженні власників - загальний басейн на території.

Розташування