Продаж - Квартира 183 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол Агіос Афанасій
1 430 286 €
7816 €/m²
Property 49737 photo 1
Property 49737 photo 2
Property 49737 photo 3
Property 49737 photo 4
Property 49737 photo 5
Property 49737 photo 6
Property 49737 photo 7
Property 49737 photo 8

Деталі

  • Кількість кімнат: 5
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Відстань від моря: 4000 m
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 183 кв.м В ЛимассолеКвартира розташована на п'ятому поверсі та складається з 4 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, 2 душевих кімнат, одного санвузла, однієї комори. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. У розпорядженні власників - загальний басейн на території. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море.

Розташування