Property 49966 photo 1
Property 49966 photo 2
Property 49966 photo 3
Property 49966 photo 4
Property 49966 photo 5
Property 49966 photo 6
Property 49966 photo 7
Property 49966 photo 8
Property 49966 photo 9
Property 49966 photo 10
Property 49966 photo 11
Property 49966 photo 12
Property 49966 photo 13
Property 49966 photo 14
Property 49966 photo 15
Property 49966 photo 16
Property 49966 photo 17
Property 49966 photo 18
Property 49966 photo 19
Property 49966 photo 20

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 62 km

Опис

Здається 2-поверхова вілла площею 130 кв.м на острові Крит. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Другий поверх складається з 3 спальних кімнаткімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад, гараж. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто.

Продаж
500 000 € 4032 €/m²
  • Код об'єкта 56919
  • Площа 124 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
340 000 € 5762 €/m²
  • Код об'єкта 66025
  • Площа 59 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 050 000 € 6953 €/m²
  • Код об'єкта 61625
  • Площа 151 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Код об'єкта 62213
  • Площа 140 m²
  • Відстань до моря 10 m
Рекомендуємо Продаж
920 000 € 8070 €/m²
  • Код об'єкта 64076
  • Площа 114 m²
  • Кількість кімнат 4
Оренда
від 180 € /на день 1 €/m²
  • Код об'єкта 54674
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 4
Рекомендуємо Продаж
949 000 € 2497 €/m²
  • Код об'єкта 65546
  • Площа 380 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
350 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 59695
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Код об'єкта 65560
  • Площа 288 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
3 200 000 € 6274 €/m²
  • Код об'єкта 62197
  • Площа 510 m²
  • Відстань до моря 850 m

Підписка на розсилку