Продаж - Квартира 132 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
355 000 €
2689 €/m²
Property 50926 photo 1
Property 50926 photo 2
Property 50926 photo 3
Property 50926 photo 4
Property 50926 photo 5
Property 50926 photo 6
Property 50926 photo 7
Property 50926 photo 8
Property 50926 photo 9
Property 50926 photo 10
Property 50926 photo 11
Property 50926 photo 12
Property 50926 photo 13
Property 50926 photo 14
Property 50926 photo 15
  • Код об'єкта 50926
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 132 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість кімнат: 4
  • Відстань від моря: 4300 m
  • Відстань до аеропорту: 70 km

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається Kвартира площею 132 кв.м В Лимассоле Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Розташування