Продаж - Котедж 166 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
380 000 €
2289 €/m²
Property 50947 photo 1
Property 50947 photo 2
Property 50947 photo 3
Property 50947 photo 4
Property 50947 photo 5
Property 50947 photo 6
Property 50947 photo 7
Property 50947 photo 8
Property 50947 photo 9
  • Код об'єкта 50947
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Котедж
  • Площа 166 m²
  • Площа ділянки 304 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2022
  • Кількість кімнат: 4
  • Відстань від моря: 8000 m
  • Відстань до аеропорту: 70 km

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається 2-поверховий котедж площею 166 кв.м В Лимассоле. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад.

Розташування