Продаж - Квартира 138 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
850 000 €
6159 €/m²
Property 51193 photo 1
Property 51193 photo 2
Property 51193 photo 3
Property 51193 photo 4
Property 51193 photo 5
Property 51193 photo 6
  • Код об'єкта 51193
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 138 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 4
  • Відстань до аеропорту: 65 km

Опис

Продається Kвартира площею 138 кв.м В Лимассоле Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься сад.

Розташування