Property 51571 photo 1
Property 51571 photo 2
Property 51571 photo 3
Property 51571 photo 4
Property 51571 photo 5
Property 51571 photo 6

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2008
  • Кількість кімнат: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 700 m
  • Відстань до аеропорту: 31 km

Опис

Продається Дуплекс площею 102 кв.м в Афінах. Дуплекс розташований на 2 рівнях. Четвертий поверх складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати. П'ятий поверх складається з однієї спальної кімнатикімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на гори, на місто.

Продаж
232 000 € 2900 €/m²
  • Код об'єкта 48827
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
990 000 € 7983 €/m²
  • Код об'єкта 64503
  • Площа 124 m²
  • Кількість кімнат 4
Інвестиції Продаж
435 000 € 4350 €/m²
  • Код об'єкта 60129
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 4
Інвестиції Продаж
302 000 € 4575 €/m²
  • Код об'єкта 60127
  • Площа 66 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
861 000 € 5250 €/m²
  • Код об'єкта 56580
  • Площа 164 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
500 000 € 7352 €/m²
  • Код об'єкта 38761
  • Площа 68 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
2 550 000 € 9732 €/m²
  • Код об'єкта 49400
  • Площа 262 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
2 100 000 € 11731 €/m²
  • Код об'єкта 56258
  • Площа 179 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
370 000 € 2312 €/m²
  • Код об'єкта 50468
  • Площа 160 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
320 000 € 4266 €/m²
  • Код об'єкта 65422
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку