Продаж - Квартира 940 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос
1 295 000 €
1378 €/m²
Property 51757 photo 1
Property 51757 photo 2
Property 51757 photo 3
Property 51757 photo 4
Property 51757 photo 5
Property 51757 photo 6
  • Код об'єкта 51757
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 940 m²
  • Регіон Пафос
  • Місце Пафос (Кіпр)
  • Кількість кімнат 3

Деталі

  • Рік будівництва: 2022
  • Кількість кімнат: 3
  • Відстань від моря: 1500 m

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається Kвартира площею 940 кв.м В Пафосе Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад.

Розташування