Property 51897 photo 1
Property 51897 photo 2
Property 51897 photo 3
Property 51897 photo 4
Property 51897 photo 5
Property 51897 photo 6
Property 51897 photo 7

Деталі

  • Кількість кімнат: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 200 m
  • Відст. до найближ. міста: 4 km
  • Відстань до аеропорту: 72 km

Послуги

  • Паркінг
  • Wifi
  • Подвійне скління
  • Курортна нерухомість

Опис

Здається 1-поверхова вілла площею 88 кв.м на острові Крит. Вілла складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори.

Продаж
1 050 000 € 6953 €/m²
  • Код об'єкта 61625
  • Площа 151 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Код об'єкта 61298
  • Площа 582 m²
  • Відстань до моря 17000 m
Продаж
1 760 000 € 5028 €/m²
  • Код об'єкта 57917
  • Площа 350 m²
  • Кількість кімнат 7
Рекомендуємо Продаж
599 000 € 4131 €/m²
  • Код об'єкта 63916
  • Площа 145 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 300 000 € 3823 €/m²
  • Код об'єкта 65872
  • Площа 340 m²
  • Кількість кімнат 6
Рекомендуємо Продаж
960 000 € 6400 €/m²
  • Код об'єкта 61626
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 4
Оренда
від 180 € /на день 1 €/m²
  • Код об'єкта 54674
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
500 000 € 3496 €/m²
  • Код об'єкта 56920
  • Площа 143 m²
  • Кількість кімнат 5
Монопольний Продаж
389 000 € 4862 €/m²
  • Код об'єкта 62749
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 550 000 € 2952 €/m²
  • Код об'єкта 65234
  • Площа 525 m²
  • Відстань до моря 3100 m

Підписка на розсилку