Продаж - Квартира 96 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос
185 000 €
1927 €/m²
Property 52167 photo 1
Property 52167 photo 2
Property 52167 photo 3
Property 52167 photo 4
Property 52167 photo 5
  • Код об'єкта 52167
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 96 m²
  • Регіон Пафос
  • Місце Пафос (Кіпр)
  • Кількість кімнат 3

Деталі

  • Кількість кімнат: 3
  • Відстань від моря: 3000 m
  • Відстань до аеропорту: 16 km

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається Kвартира площею 96 кв.м В Пафосе Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Розташування