180 000 € 160 000 €
44 €/m²
Property 52232 photo 1
Property 52232 photo 2
Property 52232 photo 3
Property 52232 photo 4
Property 52232 photo 5

Деталі

  • Відстань від моря: 1700 m
  • Відст. до найближ. міста: 3 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 3592 кв.м. на острові КритСкладається поза планом міста. На території: підведена вода, відведено електрику. Є можливість побудувати 186 кв.м. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори.

Продаж
250 000 € 51 €/m²
  • Код об'єкта 23429
  • Площа 4860 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
171 000 € 16 €/m²
  • Код об'єкта 23656
  • Площа 10270 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
160 000 € 55 €/m²
  • Код об'єкта 23673
  • Площа 2864 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
203 000 € 507 €/m²
  • Код об'єкта 23678
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
160 000 € 320 €/m²
  • Код об'єкта 23900
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
250 000 € 192 000 € 64 €/m²
  • Код об'єкта 25406
  • Площа 3000 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
250 000 € 192 000 € 64 €/m²
  • Код об'єкта 25407
  • Площа 3000 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
150 000 € 140 000 € 254 €/m²
  • Код об'єкта 26693
  • Площа 550 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
185 000 € 45 €/m²
  • Код об'єкта 26788
  • Площа 4086 m²
  • Відстань до моря 2500 m
Продаж
160 000 € 457 €/m²
  • Код об'єкта 26890
  • Площа 350 m²
  • Відстань до моря 1000 m

Підписка на розсилку