300 000 €
3000 €/m²
Property 52279 photo 1
Property 52279 photo 2
Property 52279 photo 3
Property 52279 photo 4
Property 52279 photo 5

Деталі

  • Рік будівництва: 2010
  • Кількість кімнат: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 8000 m
  • Відстань до аеропорту: 35 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Продається Kвартира площею 100 кв.м в АфінахКвартира розташована на дев'ятому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені камін, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на гори.

Продаж
275 000 € 3928 €/m²
  • Код об'єкта 65239
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
270 000 € 7714 €/m²
  • Код об'єкта 65359
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
410 000 € 4939 €/m²
  • Код об'єкта 65222
  • Площа 83 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
340 000 € 3333 €/m²
  • Код об'єкта 65001
  • Площа 102 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
285 000 € 4014 €/m²
  • Код об'єкта 65118
  • Площа 71 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 6250 €/m²
  • Код об'єкта 63507
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
245 000 € 3550 €/m²
  • Код об'єкта 65438
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
305 000 € 3315 €/m²
  • Код об'єкта 65813
  • Площа 92 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
270 000 € 6136 €/m²
  • Код об'єкта 66013
  • Площа 44 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
420 000 € 6000 €/m²
  • Код об'єкта 65768
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку