Продаж - Квартира 86 m² В Протарасе

Греція Кіпр Фамагуста
235 000 €
2733 €/m²
Property 52312 photo 1
Property 52312 photo 2
Property 52312 photo 3
Property 52312 photo 4
Property 52312 photo 5
Property 52312 photo 6
Property 52312 photo 7
Property 52312 photo 8
Property 52312 photo 9
Property 52312 photo 10
  • Код об'єкта 52312
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 86 m²
  • Площа ділянки 206 m²
  • Регіон Протарас
  • Місце Фамагуста (Кіпр)
  • Кількість кімнат 3

Деталі

  • Кількість кімнат: 3

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається Kвартира площею 86 кв.м В Протарасе Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад.

Розташування