Property 52965 photo 1
Property 52965 photo 2
Property 52965 photo 3
Property 52965 photo 4
Property 52965 photo 5
Property 52965 photo 6
Property 52965 photo 7
Property 52965 photo 8
Property 52965 photo 9
Property 52965 photo 10
Property 52965 photo 11

Деталі

  • Кількість кімнат: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 200 m
  • Відст. до найближ. міста: 4 km
  • Відстань до аеропорту: 70 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Wifi
  • Подвійне скління
  • Курортна нерухомість

Опис

Здається 1-поверхова вілла площею 80 кв.м на острові Крит. Вілла складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори.

Схожі об'єкти

Оренда
від 800 € /на день 5 €/m²
  • Код об'єкта 54654
  • Площа 160 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
540 000 € 4909 €/m²
  • Код об'єкта 61671
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 300 000 € 3823 €/m²
  • Код об'єкта 65872
  • Площа 340 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
1 067 000 € 6276 €/m²
  • Код об'єкта 62193
  • Площа 170 m²
  • Відстань до моря 850 m
Продаж
500 000 € 3496 €/m²
  • Код об'єкта 56922
  • Площа 143 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Код об'єкта 62213
  • Площа 140 m²
  • Відстань до моря 10 m
Продаж
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Код об'єкта 61298
  • Площа 582 m²
  • Відстань до моря 17000 m
Продаж
1 300 000 € 5531 €/m²
  • Код об'єкта 65672
  • Площа 235 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
520 000 € 2080 €/m²
  • Код об'єкта 65972
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
3 197 000 € 10800 €/m²
  • Код об'єкта 58511
  • Площа 296 m²
  • Відстань до моря 400 m

Підписка на розсилку