161 000 €
1491 €/m²
Property 53260 photo 1

Деталі

  • Рік будівництва: 1963
  • Кількість кімнат: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 7000 m
  • Відстань до аеропорту: 34 km

Послуги

  • Kладовая

Опис

Продається Kвартира площею 108 кв.м в АфінахКвартира розташована на дев'ятому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати, одного санвузла. Будівля без ліфта.

Розташування