Property 54850 photo 1
Property 54850 photo 2
Property 54850 photo 3

Деталі

  • Рік будівництва: 1973
  • Кількість кімнат: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 10000 m
  • Відстань до аеропорту: 35 km

Опис

Продається Kвартира площею 110 кв.м в АфінахКвартира розташована на Loft поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати, одного санвузла. Будівля без ліфта. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на місто.

Продаж
230 000 € 220 000 € 2682 €/m²
  • Код об'єкта 56643
  • Площа 82 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
270 000 € 255 000 € 3072 €/m²
  • Код об'єкта 56762
  • Площа 83 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
230 000 € 2555 €/m²
  • Код об'єкта 56793
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
260 000 € 2363 €/m²
  • Код об'єкта 56796
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
260 000 € 2954 €/m²
  • Код об'єкта 56818
  • Площа 88 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
195 000 € 2074 €/m²
  • Код об'єкта 56872
  • Площа 94 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
200 000 € 1818 €/m²
  • Код об'єкта 57400
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
265 000 € 3397 €/m²
  • Код об'єкта 57401
  • Площа 78 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
265 000 € 225 000 € 2163 €/m²
  • Код об'єкта 57402
  • Площа 104 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
190 000 € 2714 €/m²
  • Код об'єкта 57429
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку