Продаж - Квартира 76 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол Агіос Афанасій
252 450 €
3322 €/m²
Property 56085 photo 1
Property 56085 photo 2
Property 56085 photo 3
Property 56085 photo 4
Property 56085 photo 5
Property 56085 photo 6
Property 56085 photo 7

Деталі

  • Кількість кімнат: 2
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 3900 m
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Kладовая
  • Внутрішні сходи

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 76 кв.м В ЛимассолеКвартира розташована на другому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, кімнати. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Розташування