По запиту
Property 56378 photo 1
Property 56378 photo 2
Property 56378 photo 3
Property 56378 photo 4
Property 56378 photo 5
Property 56378 photo 6
Property 56378 photo 7
Property 56378 photo 8
Property 56378 photo 9
Property 56378 photo 10
Property 56378 photo 11
Property 56378 photo 12
Property 56378 photo 13
Property 56378 photo 14
Property 56378 photo 15
Property 56378 photo 16
Property 56378 photo 17
Property 56378 photo 18
Property 56378 photo 19

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2004
  • Рік реновації: 2023
  • Кількість кімнат: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 5000 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 39 km

Опис

Продається таунхаус площею 170 кв.м на острові Крит.Таyнхаус розташований на 3 рівнях. Перший поверх складається з однієї спальної кімнатиоднієї комори. Другий поверх складається з вітальні з кухнею, одного санвузла. Третій поверх складається з 2 спальних кімнаткімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад, гараж. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори, на ліс.

Продаж
168 000 € 157 000 € 1962 €/m²
  • Код об'єкта 63270
  • Площа 80 m²
  • Відстань до моря 4800 m
Продаж
130 000 € 1368 €/m²
  • Код об'єкта 63525
  • Площа 95 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
630 000 € 3500 €/m²
  • Код об'єкта 63656
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 500 000 € 3750 €/m²
  • Код об'єкта 63805
  • Площа 400 m²
  • Кількість кімнат 11
Продаж
55 000 € 687 €/m²
  • Код об'єкта 64253
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
55 000 € 1145 €/m²
  • Код об'єкта 64522
  • Площа 48 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
290 000 € 5471 €/m²
  • Код об'єкта 64535
  • Площа 53 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
320 000 € 3047 €/m²
  • Код об'єкта 64567
  • Площа 105 m²
  • Кількість кімнат 1
Рекомендуємо Продаж
235 000 € 3263 €/m²
  • Код об'єкта 64598
  • Площа 72 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
520 000 € 2476 €/m²
  • Код об'єкта 64609
  • Площа 210 m²
  • Кількість кімнат 7

Підписка на розсилку