По запиту
Property 56379 photo 1
Property 56379 photo 2
Property 56379 photo 3
Property 56379 photo 4
Property 56379 photo 5
Property 56379 photo 6
Property 56379 photo 7
Property 56379 photo 8
Property 56379 photo 9
Property 56379 photo 10
Property 56379 photo 11
Property 56379 photo 12
Property 56379 photo 13
Property 56379 photo 14
Property 56379 photo 15
Property 56379 photo 16

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2004
  • Рік реновації: 2023
  • Кількість кімнат: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 5000 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 39 km

Опис

Продається таунхаус площею 170 кв.м на острові Крит.Таyнхаус розташований на 3 рівнях. Перший поверх складається з однієї спальної кімнатиодного санвузла, однієї комори. Другий поверх складається з вітальні з кухнею. Третій поверх складається з 2 спальних кімнаткімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, гараж. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори, на ліс.

Продаж
91 000 € 1300 €/m²
  • Код об'єкта 61295
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
549 000 € 3050 €/m²
  • Код об'єкта 61712
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
69 000 € 59 000 € 491 €/m²
  • Код об'єкта 61951
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
110 000 € 1375 €/m²
  • Код об'єкта 62162
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
87 000 € 669 €/m²
  • Код об'єкта 62277
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
320 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 62321
  • Площа 160 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
96 000 € 3310 €/m²
  • Код об'єкта 63003
  • Площа 29 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
150 000 € 2542 €/m²
  • Код об'єкта 63004
  • Площа 59 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
35 000 € 875 €/m²
  • Код об'єкта 63026
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
168 000 € 157 000 € 1962 €/m²
  • Код об'єкта 63270
  • Площа 80 m²
  • Відстань до моря 4800 m

Підписка на розсилку