Property 56679 photo 1
Property 56679 photo 2
Property 56679 photo 3
Property 56679 photo 4
Property 56679 photo 5
Property 56679 photo 6
Property 56679 photo 7
Property 56679 photo 8
Property 56679 photo 9
Property 56679 photo 10

Деталі

  • Рік будівництва: 1985
  • Рік реновації: 2023
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: дизель
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1200 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Ліфт
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 70 кв.м в АфінахКвартира розташована на другому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, тенти, опалення. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на гори, на місто, на ліс.

Продаж
365 000 € 4679 €/m²
  • Код об'єкта 58955
  • Площа 78 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
420 000 € 3818 €/m²
  • Код об'єкта 59328
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
426 000 € 3276 €/m²
  • Код об'єкта 65119
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
620 000 € 4133 €/m²
  • Код об'єкта 65460
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
510 000 € 3187 €/m²
  • Код об'єкта 65254
  • Площа 160 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
475 000 € 5523 €/m²
  • Код об'єкта 65939
  • Площа 86 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
370 000 € 4743 €/m²
  • Код об'єкта 59669
  • Площа 78 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
535 000 € 2454 €/m²
  • Код об'єкта 57495
  • Площа 218 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
500 000 € 5102 €/m²
  • Код об'єкта 65814
  • Площа 98 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
450 000 € 5696 €/m²
  • Код об'єкта 65493
  • Площа 79 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку