Property 58220 photo 1
Property 58220 photo 2
Property 58220 photo 3
Property 58220 photo 4
Property 58220 photo 5
Property 58220 photo 6
Property 58220 photo 7
Property 58220 photo 8
Property 58220 photo 9
Property 58220 photo 10

Деталі

  • Рік будівництва: 1985
  • Рік реновації: 2020
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Energy Class: C
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відстань до аеропорту: 6 km

Послуги

  • Паркінг
  • Kладовая
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається таунхаус площею 105 кв.м в Салоніках.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, однієї комори. Другий поверх складається з 2 спальних кімнатоднієї душової кімнати, одного санвузла. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад.

Продаж
350 000 € 1944 €/m²
  • Код об'єкта 60712
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
380 000 € 3015 €/m²
  • Код об'єкта 62237
  • Площа 126 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
360 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 57419
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
295 000 € 1603 €/m²
  • Код об'єкта 59942
  • Площа 184 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
387 000 € 2866 €/m²
  • Код об'єкта 64634
  • Площа 135 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
300 000 € 1744 €/m²
  • Код об'єкта 26332
  • Площа 172 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
300 000 € 1200 €/m²
  • Код об'єкта 14132
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
360 000 € 3913 €/m²
  • Код об'єкта 64559
  • Площа 92 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
370 000 € 1850 €/m²
  • Код об'єкта 36772
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 6

Підписка на розсилку