Property 58918 photo 1

Деталі

  • Рік будівництва: 2024
  • Кількість кімнат: 5
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 480 m
  • Відстань до аеропорту: 33 km

Опис

Продається на стадії будівництва. таунхаус площею 175 кв.м в Афінах.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. Восьмий поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Дев'ятий поверх складається з 3 спальних кімнат2 душевих кімнат. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, гараж. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто.

Продаж
1 100 000 € 7482 €/m²
  • Код об'єкта 63791
  • Площа 147 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Код об'єкта 60414
  • Площа 240 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
825 000 € 6066 €/m²
  • Код об'єкта 58923
  • Площа 136 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
890 000 € 6137 €/m²
  • Код об'єкта 64880
  • Площа 145 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
850 000 € 5902 €/m²
  • Код об'єкта 64863
  • Площа 144 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
940 000 € 7401 €/m²
  • Код об'єкта 64215
  • Площа 127 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
734 000 € 5518 €/m²
  • Код об'єкта 57987
  • Площа 133 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Код об'єкта 58375
  • Площа 126 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 055 000 € 5171 €/m²
  • Код об'єкта 66049
  • Площа 204 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
760 000 € 2714 €/m²
  • Код об'єкта 36925
  • Площа 280 m²
  • Кількість кімнат 5

Підписка на розсилку