250 000 €
3378 €/m²
Property 59048 photo 1
Property 59048 photo 2
Property 59048 photo 3
Property 59048 photo 4
Property 59048 photo 5
Property 59048 photo 6
Property 59048 photo 7
Property 59048 photo 8
Property 59048 photo 9
Property 59048 photo 10
Property 59048 photo 11

Деталі

  • Поверх: 0 поверх
  • Рік будівництва: 1974
  • Рік реновації: 2024
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: електричний
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 250 m
  • Відстань до аеропорту: 42 km

Опис

Продається Kвартира площею 74 кв.м в АфінахКвартира розташована на першому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати, одного санвузла. У об'єкта передбачені кондиціонер, тенти, опалення.

Розташування